Професійне зростання співробітників Наукової бібліотеки КНУКіМ

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Професійне зростання співробітників Наукової бібліотеки КНУКіМ

З метою підвищення кваліфікації в березні 2017 р. співробітники наукової бібліотеки Київського національного університету культури і мистецтв, а саме: Олена Вапельник, Алла Мальшакова, Олена Омельяненко-Набіуліна, Олена Скаченко та Вероніка Степко взяли участь у дистанційному курсі «Електронна бібліографія», організованому Дистанційною Академією ВГ «Основа» і Харківською державною науковою бібліотекою імені В. Г. Короленка, та прослухали 12 вебінарів з виконанням практичних завдань (96 год.).

У процесі навчання, зокрема при виконанні практичних завдань, опанували навички використання у бібліотечній роботі можливостей сучасних технічних сервісів, програм і платформ для створення нових різноманітних електронних бібліографічних продуктів.

Результатом та апробацією здобутих навичок став бібліотрансформер «Не осквернись, душе моя, у слові», присвячений творчості кандидата історичних наук, професора кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності КНУКіМ Миколи Михайловича Ткача (http://lib.knukim.edu.ua/media-produkti/).

Також було підготовлено лонгрід «Косівська мальована кераміка» – інноваційну форму бібліотечної роботи (http://project178185.tilda.ws/).

За результатами оцінювання фахівці нашої бібліотеки здобули абсолютну перемогу.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації