Шевченкові слова у 2023: почути і зрозуміти

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Шевченкові слова у 2023: почути і зрозуміти

Наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв у співпраці з партнерами із Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Короленка, з нагоди дня народження Тараса Шевченка, організувала і провела 2 інтелектуальні студентські турніри (10 та 14 березня).

Учасники – молодь із Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту (19 студентів) та ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» (11 студентів), зустрілися онлайн на платформі ZOOM, щоб знайти силу, віру і наснагу в рядках Шевченкових творів. До заходу приєдналися учасники із міст: Суми, Рівне, Золочів, Тростянець, Люботин, Харків, Покровськ (Донецької обл.).

За традицією, турнір складався із Розминки, онлайн-вікторини Kahoot та обговорення набутих знань і вражень між учасниками гри.

У турі Розминка студенти декламували рядки поезій Тараса Шевченка, які співзвучні їм сьогодні, несуть актуальні заклики і мотивують.

У інтерактивній Kahoot-вікторині «Шевченко. Бачення життя», учасники азартно і наполегливо виборювали перемогу, відповідаючи на 15 питань про життя Т. Шевченка, його літературний і художній спадок.

Модерувала захід Олена Скаченко, завідувачка науково-методичного відділу Наукової бібліотеки КНУКіМ. Організаційні моменти вирішувала, технічну підтримку проведення вікторини на платформі Kahoot здійснювала Катерина Вірютіна, завідувачка сектору інноватики та професійного розвитку відділу науково-методичної роботи ХДНБ імені В. Короленка.

З цікавими та пізнавальними фактами із життя Т. Шевченка та вшануванням його пам’яті на Харківщині студентів познайомила Галина Лях, фахівець відділу «Україніка» імені Тараса Шевченка Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Короленка.

Проведений турнір вкотре засвідчив важливу роль бібліотек у патріотичному вихованні молоді та популяризації читання.

Схожі публікації