Так ніхто не кохав…

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Так ніхто не кохав…

У 2018 році науковою бібліотекою КНУКіМ було започатковано проект з популяризації читання «ЧИТАЙ! БУДЬ У ТРЕНДІ!», який передбачає презентацію книг різних жанрів із фонду бібліотеки нашим читачам – студентам університету.

До найромантичнішого свята всіх закоханих – Дня Святого Валентина підготовлений рекомендаційний анотований список книг про кохання, які зберігаються у фонді бібліотеки.
Ближче до середині лютого здається, що навіть в повітрі витають любовні флюїди. А якщо ви ще не відчули цього настрою, сіре небо і холодний вітер псують всю романтику – вам на допомогу прийде краща світова класика і твори сучасних українських письменників про кохання!

Для вас – дивовижні історії кохання, від романтичних до найвідвертіших. Відомі автори та нові імена. Заборонені бажання, королівські таємниці, фатальна пристрасть, сімейні саги, захоплюючі любовні пригоди.

Серед авторів книг – Гі Бретон та Антуан Франсуа Прево, Шарлотта та Емілі Бронте, Віктор Гюго та Стендаль, Гі де Мопассан та Франсуаза Саган, Решат Нурі Гюнтекін та Колін Маккалоу, Маргарет Мітчелл та Френсіс Скотт Фіцджеральд, Еріх Марія Ремарк та Стефан Цвейг, Лев Толстой, Іван Бунін та Борис Пастернак, Павло Загребельний, Юрко Покальчук, Володимир Лис та Люко Дашвар та багато інших цікавих письменників.

Тож читайте класику й даруйте одне одному любов не лише на День Валентина.

Читайте та будьте у тренді!


Ознайомитись з рекомендаційним списком літератури «Так ніхто не кохав…» можна за посиланням: (Переглянути)

Попередня публікаціяНаступна публікація