Творча зустріч із Богданою Олександровською та Тетяною Логуш

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Творча зустріч із Богданою Олександровською та Тетяною Логуш

В університеті культури відбулась тематична зустріч з авторкою книги «Із Тарасом – через Морок», ідеологом історико-патріотично-мистецького проекту «Герої нації», переможницею міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Богданою Олександровською та громадською діячкою, засновницею міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики і творів для дітей «Коронація слова» Тетяною Логуш.

Представила гостей студентам Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу та Факультету режисури і шоу-бізнесу КНУКіМ кандидат наук з державного управління, доцент Кафедри міжнародного туризму Алла Михайлівна Гаврилюк.

«Сьогоднішній захід присвячений пам’яті жертв голодоморів в Україні, який є щорічним національним пам’ятним днем. Гості розкажуть вам про особливі сторінки в історії нашого народу за часів Голодомору та ознайомлять з цікавою літературою, що є «золотою гордістю країни»», – зазначила Алла Михайлівна.

Сумська письменниця та журналіст Людмила Говійна, яка працює під псевдонімом Богдана Олександровська презентувала студентській молоді свої книги «Із Тарасом – через Морок» та «Герої нації».

Авторка зазначила, що тема Голодомору в Україні недостатньо досліджена, тому вона вирішила підняти архіви та простежити історію минулих поколінь, щоб країна знала, як виживали та рятувались люди у тих злощасних умовах.

«Головне наше завдання на сьогодні – написати історію свого роду, щоб передати наступним поколінням імена героїв, тих, хто подарував нам найцінніше – життя. До книги «Герої нації» увійшли життєві історії людей, яких я називаю справжніми звитяжцями. Також ця книга має розділ з пустими сторінками, аби читач сам міг вписати туди історію свого роду. Адже ми всі є нащадками справжніх героїв, які в часи Голодомору врятували багато людських доль. Ми – нація героїв!» – наголосила Богдана Олександровська.

До речі, за однойменною книгою авторки створена вистава «Із Тарасом – через Морок», яку можна буде переглянути 26 листопада в Будинку офіцерів Збройних Cил України о 13:00.

Засновниця міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Тетяна Логуш розповіла молоді КНУКіМ про авторський проект, що вже 17 років поспіль зберігає свою унікальність і розвиває сучасну українську культуру. Спікер зауважила, що їм потрібні нові таланти, які готові внести у літературний простір новаторські мотиви та поділитись творчими оригінальними ідеями.

Наприкінці заходу Тетяна Логуш подарувала КНУКіМіцям і Науковій бібліотеці університету чимало книг авторів, що носять почесне звання «Золотих письменників 2016» за версією конкурсу «Коронація слова».

Схожі публікації