У професійних реаліях

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > У професійних реаліях

Студенти 3-го курсу (групи КББ-54) Кафедри інформаційної, бібліотечної та архівної справи Факультету культурології Вікторія Парубаєва, Леся Тищенко та 4-го курсу (групи КББ-43) Тетяна Терех, Ніна Герасимчук, Зоряна Криворучко, Маргарита Сухачова проходили практику в Науковій бібліотеці КНУКіМ.

Основною перевагою стало те, що третьокурсники ознайомились із різними видами бібліотечних ресурсів практично, а саме: упорядкованими бібліофондами документів на різних носіях інформації, базами даних, мережевими інформаційними ресурсами, довідково-пошуковим апаратом, матеріально-технічними засобами опрацювання, зберігання та передачі інформації, і зокрема, особливостями організації обслуговування в бібліотеці.

Також молодь набула практичних навичок у комплектуванні бібліотечних фондів, проведенні спільних наукових засідань, виставок книг, складанні бібліографічних списків для курсових, магістерських робіт, оформленні реєстраційних документів користувачів.

Студенти 4-го курсу у період переддипломної практики значно глибше усвідомили, як основні теоретичні положення реалізуються мовою конкретних методичних і технологічних рішень та дій. Вони проаналізували плани і звіти бібліотеки та окремих відділів, здійснили аналіз методичних матеріалів, виданих книгозбірнею за останні роки, брали участь у проведенні творчих заходів. Як запевнили стажери, практика у бібліотеці сприяла поглибленню інтересу до наукової роботи, формуванню професійного мислення і вихованню відповідальності за доручену справу.

Наукова бібліотека КНУКіМ надала можливість професійно підготуватись майбутнім спеціалістам, навчила самостійності, ініціативності, набуттю організаційних, дослідницьких навичок, які забезпечують працевлаштування випускників за фахом.

Схожі публікації