Весна – час пробудження творчих сил

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Весна – час пробудження творчих сил

У науковій бібліотеці університету з нагоди Всесвітнього дня поезії відбувся літературний вечір. Весь час звучали вірші. Їх сприймали з увагою і особливою теплотою, і тільки час від часу дружні оплески переривали особливе, інтимне, незрівнянне, затишне ставлення кожного до «безсмертного дотику до душі» (за словами Ліни Костенко).

Студенти читали власні поетичні твори (Борисенко Лілія, Бельке Дмитро – кафедра інформаційних технологій; Олексієнко Анастасія – кафедра івент-менеджменту; Мар’ян Ілля – кафедра режисури та майстерності актора).

Знайомили присутніх з поезією улюблених авторів (Дяченко Вікторія, Неграш Юлія, Ковбель Вікторія – кафедра інформаційних технологій; Безрукова Софія – кафедра івент-менеджменту; Янчишина Марина, Бернадин Юлія, Миколайчук Софія – факультет міжнародних відносин).

Зачарував присутніх дует «Вітер в голові» (Олександра Кравченко та Дмитро Зюбенко) виконанням пісень на слова відомих поетів та власних музично-поетичних творів (Instagram: @viter-v-golovi).

Учасники ділилися думками про те, що надихає на поетичну творчість, чим для кожного з них є поезія. У ході спілкування спливали питання поетичної лексики, написання віршів на замовлення, дотримання авторського права.

Щирість і бережність учасників у ставленні один до одного спонукала до відвертості. Якщо цього разу хтось не наважився сказати все, що хотілося, матиме можливість відкривати і відкриватися наступної поетичної зустрічі.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації