Видавництво «Зелений пес» у КНУКіМ

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Видавництво «Зелений пес» у КНУКіМ

На запрошення Кафедри філософії до КНУКіМ завітало видавництво «Зелений пес» із виставкою книжкової продукції. Студенти та викладачі вузу вже мали нагоду познайомитись із засновниками видавництва, відомими українськими письменниками братами Капрановими під час презентації їхньої книги «Забудь-річка» в університеті http://kf.knukim.edu.ua/63-brati-kapranovi-kniga-tse-fizkultura-dlya-dushi.html .

Видавництво «Зелений пес» було засновано у 1999 р. та є одним з успішних та знаних в Україні. Зусиллями видавництва вже видано більше 250 назв книг в межах 25 серій, воно співпрацює з великою кількістю різних українських та іноземних авторів, займається як друком, так і розповсюдженням літератури.

Серед співробітників видавництва нині є і випускники КНУКіМ, які свого часу проходили там виробничу практику. Так, редактором у видавництві працює випускниця Кафедри видавничої справи та редагування (нині – Кафедра зв’язків з громадськістю та журналістики) Ольга Смик.

Під час візиту до університету співробітники видавництва привезли у подарунок літературу для Наукової бібліотеки КНУКіМ, яку вручили на відкритті виставки директору Наукової бібліотеки, кандидату культурології, доценту Юрію Івановичу Горбаню.

Виставка була не лише цікавою та корисною для всіх, але й пізнавальною. Студенти серед іншого мали нагоду ознайомитись з практичними аспектами видавничої діяльності.

Схожі публікації