Відеоконференції Meet: можливості для бібліотек

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Відеоконференції Meet: можливості для бібліотек

Наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв упродовж 30 років є інформаційно-методичним центром для бібліотек коледжів та училищ культури і мистецтв України.

Наприкінці жовтня 2020 року завідувач сектором методичної роботи наукової бібліотеки КНУКіМ Олена Скаченко провела дистанційні заняття для бібліотекарів коледжів на тему: «Відеоконференції Meet: як організувати і провести захід у бібліотеці».

У навчанні взяли участь бібліотекарі Калуського коледжу культури і мистецтв: О. І. Марищук, О. Б. Перегінець; викладач бібліотечних дисциплін коледжу Х. І. Пристайко та завідувач бібліотекою Сумського фахового коледжу мистецтв і культури Ірина Сотнікова.

Відеоконференція

Сервіс Meet входить до складу пакету Google Workspace та G Suite for Education. Дозволяє швидко і легко організувати відео зустрічі. Щоб приєднатися до зустрічі, досить скористатися сучасним веб-браузером або встановити додаток. Google Meet працює на різних пристроях. Можна приєднатися з комп’ютера чи ноутбука, Android чи iPhone/iPad.

Під час навчання були обговорені питання:

  • Як запланувати відео зустріч у Google календарі
  • Як почати відео зустріч у сервісі Meet
  • Як приєднатися до зустрічі при використанні Meet з особистим акаунтом та кодом зустрічі
  • Як додавати користувачів до відео зустрічі та видаляти їх.

Набуті знання були застосовані 30 жовтня під час проведення відео зустрічей зі студентами коледжів, які є активними користувачами вищеназваних бібліотек.

Оскільки відео зустрічі проходили напередодні свята Хеловін, студентам було запропоновано зіграти онлайн гру-вікторину, підготовлену співробітниками наукової бібліотеки КНУКіМ за допомогою цифрового інструменту навчання Kahoot! 15 питань вікторини стосувалися історії, традицій свята Хеловін; книг жанру хорор; режисерів та головних героїв фільмів жахів; української міфології цієї ж тематики.

У вікторині взяли участь 11 студентів Калуського коледжу КіМ та 7 студентів Сумського ФКМіК. Найбільшу кількість балів (12670) набрала учасниця Хомин Тетяна із Калуша, посівши перше місце у своєрідному он лайн поєдинку.

Вікторина Хеловін

Після проведення вікторини, між бібліотекарами коледжів культури і мистецтва Калуша та Сум відбулося обговорення переваг додатку Google Meet для організації бібліотечних заходів. Також були озвучені думки і пропозиції щодо підготовки наступних відео зустрічей та розробки цікавих тем для спілкування із користувачами бібліотек.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації