Відкриття виставки філософської літератури

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Відкриття виставки філософської літератури

В рамках Тижня Кафедри філософії у Науковій бібліотеці КНУКіМ триває виставка літератури з філософської тематики. Цьогорічний тиждень Кафедри філософії присвячений 50-річчю КНУКіМ. Кафедра філософії була відкрита однією з перших в університеті і дотепер бере участь у творенні освітнього простору навчального закладу. Філософське знання є структуротворчим для вищої світи в Україні та світі. А поповнити знання з філософської проблематики можна в бібліотеці КНУКіМ.

Серед великої кількості наукової літератури працівники бібліотеки вибрали найкращі та найцікавіші праці, які експонуються на виставці. Зокрема: Губар О.М. «Філософія», Дидро Д. Сочинения в 2-х т., Європейський словник філософії в 3-х т., Єрмоленко В. «Далекі близькі», Зубов В. П. «Аристотель», Камю А. «Бунтующий человек», «Київ в історії філософії України», Кунцман П. «Філософія», Литвинов В. «Ренесансний гуманізм в Україні», Ніцше Ф. «Так говорил Заратустра», Петрушенко В.Л. «Філософія», Попов М. В. «Філософія релігії», Хрестоматія з історії європейської філософії та інші.

Відвідали виставку й викладачі Кафедри філософії, чиї наукові праці також є серед, представленої на виставці літератури: Безклубенко С.Д. «Основи філософських знань», Кириленко К.М., Кундеревич О.В., Бойко Л.П. «Філософія культури», Кириленко К.М. «Філософія: наука і культура», Кириленко К.М. «Історія філософії», «Філософська абетка» та інші.

Також на честь відкриття виставки Кафедра філософії провела акцію: кожен, хто бере книгу у Читальній залі бібліотеки з філософської тематики, одержує у подарунок ексклюзивну шоколадну цукерку. Акція отримала неабиякий ажіотаж серед студентів університету.

Отже зануритись у світ філософської літератури можна прямо зараз, завітавши на виставку до Наукової бібліотеки КНУКіМ!

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації