Відкриття виставки «Образ літери»

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Відкриття виставки «Образ літери»

12 квітня в читальній залі Наукової бібліотеки КНУКіМ відкрилася виставка творчих робіт студентів «Образ літери».

На виставці представлено 75 робіт студентів. В цих роботах студенти презентують своє бачення філософії літери та власну техніку її виконання.

До 14 квітня триває голосування! Просимо долучатися до участі!

Проголосувати за роботу, що Вам сподобалась, можна:

1) в соцмережах (перейти)

2) в бібліотеці КНУКіМ (написати на папірці номер роботи, що Вам сподобалась, та вкинути його в скриньки для голосування, що знаходяться в читальній залі).

Перше, друге та третє місце буде присуджене за результатами кожної з форм голосування:

а) в соцмережах

б) в бібліотеці

в) переможців також вибиратиме журі у наступному складі:

  • Вадим Абизов – доктор архітектури, професор ВАК, заслужений архітектор України, дійсний член Української академії архітектури та Національного комітету міжнародної ради з охорони пам’яток та історичних місць – ІКОМОС/ЮНЕСКО, член Правління Національної спілки архітекторів України, член Міжнародної федерації житла та містобудування (IFHP);
  • Дмитро Ачкасов – всесвітньо відомий художник-аквалерист, професор університету штату Колорадо (США);
  • Андрій Будник – голова секції плакату та графічного дизайну Київської організації НСХУ, член Правління КОНСХУ, Лауреат премії ім. Георгія Нарбута у сфері графічного дизайну;
  • Катерина Кириленко – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри філософії КНУКіМ;
  • Вікторія Соломатова – кандидат історичних наук, доцент, декан Факультету дизайну і реклами КНУКіМ.

Нагородження переможців відбудеться 14 квітня о 14:00 під час презентації книги «Філософська абетка: арт-формат». На переможців чекають призи!

На виставці представлені також роботи графіків, що стали результатом студіювання ними основ професійної майстерності під керівництвом провідних фахівців України, що працюють у КНУКіМ.

На відкритті виставки були присутні: директор Наукової бібліотеки Юрій Іванович Горбань, завідувач Кафедри філософії Катерина Михайлівна Кириленко, декан Факультету дизайну і реклами Вікторія Василівна Соломатова, завідувач Кафедри графічного дизайну і реклами Тетяна Олександрівна Божко, професор Кафедри мистецтвознавства Вадим Адільєвич Абизов, творчий колектив Кафедри графічного дизайну і реклами Андрій Вікторович Будник, Наталя Сергіївна Удріс, Наталя Олександрівна Лопухова, Оксана Володимирівна Чуєва та студенти університету культури.

Схожі публікації