Висока оцінка багаторічної праці

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Висока оцінка багаторічної праці

З нагоди професійного свята, Всеукраїнського дня бібліотек, у читальній залі Наукової бібліотеки відбулися урочисті збори трудового колективу.

Директор Наукової бібліотеки Юрій Горбань зазначив, що сучасна бібліотека є провідним інститутом в соціокультурній інфраструктурі суспільства. Її функції зумовлені особливостями бібліотеки як культурної інституції: меморіальна, комунікаційна, інформаційна, освітня та культурна.

Зважаючи на виклики сьогодення, Наукова бібліотека КНУКіМ працює над вдосконаленням організації фондів, інформаційно-бібліографічного обслуговування, готує інноваційні бібліотечні продукти, впроваджує нові форми роботи. Результат – задоволені користувачі знов і знов звертаються до бібліотеки.

Всі заходи, проведені протягом тижня «Бібліотечного mainstreamу», були спрямовані на задоволення й розвиток потреб і запитів користувачів, сприяли розширенню кола пізнавальних інтересів, організації змістовного дозвілля, залученню нових користувачів та покращенню іміджу бібліотеки. Атмосфера краси та свята, активність користувачів приємно радувала співробітників.

Ігор Бондар, в. о. ректора Київського національного університету культури і мистецтв, доцент, заслужений працівник культури України, привітав колектив Наукової бібліотеки зі святом та вручив Почесні грамоти Міністерства культури України за підписом Міністра культури України Євгена Нищука «За вагомий особистий внесок в розвиток бібліотечної справи, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек» співробітникам:

  • Чернявській Аллі Анатоліївні, завідуючій відділом комплектування та наукового опрацювання документів;
  • Якубенку Ярославу Анатолійовичу, завідуючому відділом книгозберігання;
  • Скаченко Олені Олексіївні, завідуючій сектором методичної роботи.

Вітаючи співробітників бібліотеки із професійним святом, Ігор Бондар підкреслив роль бібліотеки у сучасному інформаційному суспільстві та наголосив, що інститут бібліотек існував, існує й існуватиме в майбутньому, оскільки важко уявити собі будь-яку суспільну структуру, котра могла б функціонувати, не використовуючи послуги й можливості бібліотек: зміни в розвитку суспільства зумовлюють трансформацію соціальних функцій бібліотеки, які проявляються у збереженні і трансляції документованого знання, що сприяє стійкому суспільному розвитку, в тому числі соціальних норм і цінностей культури, стабілізуючих суспільство.

Схожі публікації