Вітаміни для душі…

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Вітаміни для душі…

Весна – час оновлення в природі. І ми, як часточка живого світу теж прагнемо нового, красивого: змінюємо одяг, чистимо оселю, думки, емоції, поліпшуємо свій маленький світ, і тим самим покращуємо навколишній простір. Порозумінню з собою та оточуючими допомагає усвідомлення власних емоцій, почуттів, станів. «Вітаміни для душі, або Як позитивно подолати стрес та перевтому» – така тема інтерактивної лекції, що відбулася в науковій бібліотеці 5 квітня.

Професійним та особистим досвідом ділилася з присутніми Ліщук Наталія – практичний психолог у методі Позитивної психотерапії Н. Пезешкіана, керівник Центру Позитивної психотерапії «Modern», тренер Українського інституту Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту.

Присутні дізналися які базові емоційні потреби мають бути задоволені, щоб людина почувалася цілісною; які повсякденні моменти спричиняють стрес.

Ознайомилися з «чарівним кристалом» Н. Пезешкіана, та одержали інформацію про те, як можна ним користуватися для позитивного подолання стресу та примноження своїх психологічних ресурсів.

Протягом зустрічі змінювалася атмосфера в залі: з офіційно-очікувальної на дружньо-усміхнену. Отже, будемо вважати, що перший крок в напряму балансування емоцій цього дня учасники зробили.
А особисте спілкування з тренером по завершенні заходу дає надію, що такі зустрічі матимуть продовження.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації