Всеукраїнський день бібліотек 2021 у Науковій бібліотеці КНУКіМ

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Всеукраїнський день бібліотек 2021 у Науковій бібліотеці КНУКіМ

“Бібліотека: місце, де можна знайти все,
що вам потрібно,
якщо ви знайдете людину,
яка знає, де це знаходиться”.

Гаррі Мартін

Колектив Наукової бібліотеки Університету культури відсвяткував Всеукраїнський день бібліотек в робочій атмосфері. Ранковий запис першокурсників плавно перейшов в обідні заняття з інформаційної грамотності. Далі розпочалась видача навчальних видань групам студентів, консультування магістрів щодо бібліографічних стилів оформлення наукових робіт та складання індексів УДК для статей наукових періодичних видань університету… Але святкування врешті відбулось.

Особливо винуватцям свята було приємно відчувати цінність бібліотеки для університету, коли вони отримали привітання від Президента КНУКіМ Михайла Поплавського, Головної Вченої Ради КНУКіМ, проректора з навчально-виховної роботи Олени Хлистун, студентів та викладачів закладу вищої освіти.

Особисті вітання, подарунки, щирі слова колектив бібліотеки розцінює, як прояв уваги до свого скромного внеску на підтримку наукового та освітнього процесу, організації студентського дозвілля, супроводу 16-ти наукових періодичних видань університету.

Колектив бібліотеки вдячний керівництву Університету культури за організацію свята, створення урочистої атмосфери і дуже смачний святковий торт.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації