З Україною в серці відкриваємо світ

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > З Україною в серці відкриваємо світ

У Науковій бібліотеці КНУКіМ відбулась презентація бібліографічного покажчика «З Україною в серці відкриваємо світ», підготовленого до 20-річного ювілею Кафедри міжнародного туризму.

На презентацію завітали викладачі, студенти, випускники й гості кафедри та Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

Урочиста частина заходу розпочалась з виконання чудової пісні про подорожі, якою студентка 3-го курсу Анна Шастун закликала усіх присутніх мандрувати світом.

Відкрив захід виконуючий обов’язки ректора Університету культури Ігор Бондар.

«20 років для людини – це вік юнацтва, для кафедри – це вік зрілості. Вперше в Україні Кафедра міжнародного туризму з´явилась саме в нашому університеті, що свідчить про незгасаючий розвиток Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Хочу побажати вам процвітання, адже сфера туризму на сьогодні є дуже затребуваною. Туристична база в Україні величезна, тому розвивайте туризм у правильному руслі!» – побажав Ігор Бондар.

Привітав колектив кафедри з ювілеєм і підкреслив важливість створення видання декан та випускник Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігор Комарніцький.

«Передивляючись збірку «З Україною в серці відкриваємо світ», я згадав роки, коли сам закінчував цей університет, часи, коли Кафедра міжнародного туризму тільки почала розвиватись. Всі досягнення кафедри, її професорсько-викладацького складу, студентів і випускників об’єднані у цьому зібранні. Цей шлях пройдений не дарма. На мою думку, обличчям кафедри та її гордістю є випускники, які пропагують український туризм за межами нашої держави. Я пишаюсь, що в нашому університеті є така потужна платформа для освіти з напряму «туризм». Дякуємо вам, що ви у нас є!» – сказав Ігор Комарніцький.

У вітальному слові завідувач Кафедри міжнародного туризму Володимир Антоненко зазначив:

«Ювілей – це чудовий привід підбити підсумки попередньої діяльності та заявити про амбітні плани на майбутнє. Наша кафедра входить у 5-ку кращих кафедр з міжнародного туризму в Україні. Амбітність професорсько-викладацького складу з кожним роком дає все більше і більше плодів. У даному ювілейному виданні висвітлено чимало творчих та наукових проектів, започаткованих і реалізованих на кафедрі», – зауважив Володимир Степанович і, користуючись нагодою, висловив щиру подяку авторам збірки, які докладно розповіли про викладачів кафедри, їх багаторічну і плідну працю, спрямовану на виховання фахівців туристичної галузі. З нагоди ювілею зі словами привітань і щирих побажань завідувач кафедри звернувся до кожного із представників науково-педагогічного колективу: Галини Вишневської, Євгена Козловського, Алли Гаврилюк, Христини Плецан, Тетяни Ткаченко, Лесі Устименко, Ігоря Григорчака, Олександра Зараховського, Ірини Голубець, Наталії Булгакової, Інни Крупи.

Директор наукової бібліотеки Юрій Горбань у вітальному слові підкреслив, що над підготовкою покажчика працював колектив укладачів: співробітники бібліотеки Олена Скаченко, Олена Омельяненко-Набіуліна та доцент Кафедри міжнародного туризму Леся Устименко. Видання побачило світ у серії «Знаменні дати КНУКіМ», містить систематизовані відомості про історію і сьогодення; наукову, проектну, просвітницьку діяльність кафедри; публікації викладачів протягом 1997–2017 років.

Олена Скаченко, один з укладачів видання розповіла про цікаві моменти його створення зазначивши: «Покажчик, який ми презентуємо сьогодні – не просто чергове бібліотечне видання, що містить біографії та перелік праць наукового доробку викладачів; це – цікаві факти і спогади про заснування, розвиток, перемоги кафедри. На сторінках книги висвітлено напрямки наукової роботи і результати проектної діяльності; зібрано інформацію про випускників, які є гордістю кафедри, вдало реалізовують слоган – КНУКіМ – університет успішних людей. Сподіваюся, що посібник стане яскравою ілюстрованою сторінкою та ґрунтовним джерелом знань про Кафедру міжнародного туризму КНУКіМ».

На урочисту подію завітала і випускниця Кафедри міжнародного туризму, директор туристичної компанії «Кандагар» Світлана Шуст, яка поздоровила улюблених викладачів зі знаменною датою.

«Університет дав мені дуже багато: друзів, улюблену професію та студентське кохання. Слухайте ваших викладачів, тому що їхні знання – безцінні. Я пишаюсь тим, що навчалась в Університеті культури», – зазначила гостя.

Студенти Кафедри театрального мистецтва Марта Павлусь та Владислав Лисак (вокальна майстерня Бориса Раденка) привітали усіх присутніх з урочистою подією та подарували чарівну пісню «Мальви».

На згадку про знаменну подію гості зробили спільне фото та отримали примірники бібліографічного покажчика «З Україною в серці відкриваємо світ».

Схожі публікації