З жагою до знань!

Студенти І курсу групи Т-45 Кафедри міжнародного туризму Факультету готельно-ресторанної справи і туристичного бізнесу разом зі своїм куратором Тетяною Іванівною Ткаченко здійснили свій перший візит до Наукової бібліотеки КНУКіМ.

фото1

фото 2

Наукова бібліотека – важливий структурний підрозділ університету, діяльність якого спрямована на ефективну підтримку наукового, навчального і виховного процесів та базується, як на традиційних формах бібліотечно-бібліографічного обслуговування, так і на впровадженні сучасних технологій.

фото 3

фото 4

Нині бібліотека здійснює формування фондів, наукове опрацювання, зберігання документів, забезпечує використання інформаційних ресурсів, надає користувачам доступ до традиційних і електронних джерел інформації.

фото 5

фото 7

Сучасні студенти-туризмознавці прагнуть знати історію вишу, вивчати світ через його мову, культуру, мистецтво, а бібліотека, як відомо, з давніх часів є найкращим провідником у світ знань.

фото 8

фото 9

Привітний колектив Наукової бібліотеки КНУКіМ на чолі із директором Юрієм Івановичем Горбанєм із приємністю зустрів молодь і гостинно запросив на екскурсію до інтелектуальної скарбниці.

IMG_9871

фото 11

фото 12

Мандрівка розпочалась із Читальної зали, де після реєстрації молодь могла ознайомитись чи опрацювати замовлені видання навчальної, наукової, художньої літератури та періодики.

фото 13

фото 14

фото 15

Продовженням екскурсії стало відвідування всіх відділів бібліотеки:

  • Відділу комплектування і наукової обробки документів із сектором наукової обробки документів
  • Відділу книгозберігання
  • Відділу обслуговування користувачів
  • Інформаційно-бібліографічного відділу
  • Науково-методичного відділу із сектором методичної роботи
  • Відділу автоматизації і комп’ютеризації бібліотечно-бібліографічних процесів із сектором інноваційних технологій.

Туризмознавців-початківців захопив океан інформації. В одному із відділів їм представили оригінальні стародруки, в інших – посібники з туризмології, історії туризму та новітньої преси із сучасними статтями про екотуризм, бізнес і подорожі.

Приємне враження на студентів справила наявність великої кількості молодих працівників, які активізують діяльність бібліотеки, ініціюючи та проводячи засідання читацьких клубів, історико-літературні години, презентації книг, літературно-музичні вечори.

Насамкінець екскурсії майбутні фахівці з туризму отримали навчальні підручники. Сюрпризом виявилося те, що авторами видань є їхні викладачі, з якими молодь уже встигла познайомитись під час лекцій.

фото 16

Колектив Наукової бібліотеки КНУКіМ щиро бажає першокурсникам успіхів на шляху до знань і запрошує як можна частіше зазирати до книгозбірні, тоді навчання буде легким, цікавим і пізнавальним.

 

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації