Життя коротке, мистецтво вічне

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Життя коротке, мистецтво вічне

Під такою назвою відбулася в грудні в Науковій бібліотеці КНУКіМ виставка, присвячена світлій пам’яті Пилип’ю́ка Васи́ля Васи́льовича, відомого українського фотохудожника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України, професора, завідувача кафедри фотомистецтва Київського національного університету культури і мистецтв, шанованого педагога (10.01.1950 –18.11.2017).

Відкрив виставку в. о. ректора КНУКіМ, доцент, заслужений працівник культури України Ігор Савич Бондар, який з великою повагою говорив про В.В. Пилип’ю́ка, згадуючи його активність, пасіонарність, невичерпну енергію та працездатність.

На відкритті виставки були присутні викладачі та студенти кафедри фотомистецтва. У своїх виступах викладачі та студенти високо оцінювали людські й професійні якості свого колеги та викладача. Наталія Віталіївна Вдовіченко з вдячністю згадувала організовані В. Пилип’юком пленерні виїзди студентів в Карпати. Володимир Вікторович Кукоренчук, доцент, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Державної премії України ім. Т.Г. Шевченка захоплювався відданістю і любов’ю до фотографії колеги. Старший викладач, заслужений діяч мистецтв України Юрій Тимофійович Гармаш підкреслював життєлюбність, енергійність, переповненість ідеями та невтомність В. Пилип’юка.

До присутніх звернувся Юрій Іванович Горбань, кандидат культурології, директор наукової бібліотеки, зауваживши, що у всіх промовах про В. Пилип’юка говорилося не в минулому, а в теперішньому часі. І це – не випадковість. В народі кажуть, людина живе доти, доки існує пам’ять про неї в серцях людей, поки живе хоча б щось із створеного нею. Творчий спадок п. Василя Пилип’юка вагомий і яскравий. Майстер бачив і зберіг для нас багатство фарб життя. Щира дяка й низький уклін йому за це! Образ його житиме в серцях колег і учнів!

Завершилася церемонія відкриття виставки переглядом фільму-реквієму присвяченого В. Пилип’юку (автор Ю.Т. Гармаш).

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації