Зі святом весни!

Кожна жінка має почувати себе прекрасною. Щоб нагадати про це просте, але важливе правило, до Дня 8 Березня в Науковій бібліотеці КНУКіМ провели неймовірну музичну імпрезу, присвячену чарівним жінкам і весні.

Головний організатор дійства – директор бібліотеки, кандидат культурології Юрій Іванович Горбань, який відкрив свято.

Урочиста програма була наповнена піснями, музичними виступами, гуморесками та привітаннями, що звучали від мужніх, сильних і завзятих чоловіків, студентів університету. А жартівливі репліки і постійні компліменти ведучих розтопили серця всіх присутніх дам.

«Відпочиньте в цей день від життєвих турбот, відчуйте себе королевою, станьте найщасливішою жінкою і залишайтесь нею назавжди», – бажав жінкам ведучий Сергій.

Репертуар концерту змінювався від класичних композицій до сучасних пісень на будь-який смак.

spring-festival_001

Охочих відвідати концерт було доволі. Присутні в залі були заінтриговані, тому що до цього моменту нічого подібного в науковій бібліотеці не відбувалось, і ніхто не знав, які емоції викличе це дійство.

spring-festival_016
spring-festival_015
spring-festival_017

На завершення концертної програми Юрій Іванович привітав жінок зі святом: «Я хочу висловити свою любов жінкам. Дякую вам, що ви у нас є. Зі святом весни вас! Святом кохання і радості!»

spring-festival_018

Щиру подяку за святковий концерт від усіх присутніх жінок висловила доктор психологічних наук, професор, декан Факультету культурології Людмила Євгеніївна Просандєєва: «Дуже дякую Юрію Івановичу і всім працівникам бібліотеки за таке яскраве свято. Сьогодні прозвучали дуже приємні слова з вуст ведучих про те, що чоловіки готові на будь-які вчинки заради жінок, але й жінки готові заради чоловіків на все. Хочу побажати нашій прекрасній частині людства щастя, оптимізму, кохання, добра і, щоб в нашій країні було так само мирно і затишно, як на сьогоднішньому святі!»

Чудовий концерт напередодні 8 Березня став найкращим подарунком прекрасним жінкам Київського національного університету культури і мистецтв!

Схожі публікації