Золотий ювілей КНУКіМівської книгозбірні

Дата: 05.11.2013 | Рубрика: Новини

Науковій бібліотеці Київського національного університету культури і мистецтв у 2013-му виповнилося 50 років. Які б періоди історії не переживала наша держава, бібліотека завжди була творчою лабораторією навчального і наукового процесів. Сьогодні це одна з найбільших університетських бібліотек міста Києва, центр культурно-просвітницької роботи вишу, інформаційна база науково-дослідницької роботи викладачів, аспірантів, студентів із багатогалузевим фондом наукової та навчальної літератури.

Спеціально до свята в актовій залі КНУКіМ було організовано виставки наукових видань бібліотеки, наукового доробку ректора КНУКіМ Михайла Поплавського та наукових праць викладачів університету.

IMG_7255

Як зазначає заступник директора бібліотеки, кандидат культурології Юрій Горбань, пріоритетними напрямами діяльності книгозбірні є впровадження інноваційних технологій у практику, створення власних інформаційних ресурсів та їх використання.

IMG_7281

На золотий ювілей завітали винуватці свята, викладачі, проректори та наукова спільнота університету, керівники бібліотеки різних років…

IMG_7293

IMG_7297

Привітав співробітників Наукової бібліотеки зі святом ректор Київського національного університету культури і мистецтв, професор Михайло Поплавський.

IMG_7463

«Вища освіта – основа духовного розвитку людини і суспільства, а бібліотека – головний учасник навчально-виховного й наукового процесів навчального закладу. Вона сприяє адаптації першокурсників до навчання і привчає студентів до самостійної пошукової роботи. В сучасному інформаційному просторі обумовлюється нова роль бібліотеки – виробника електронних ресурсів, інформаційного посередника та інформаційного провідника. Саме тому, Наукова бібліотека КНУКіМ упродовж останніх років дуже трансформувалася, стала сучасною, зручною для молоді. Сьогодні вона поставила собі за мету організовувати роботу, яка б приваблювала насамперед студентів, аспірантів, науково-педагогічний колектив, сприяти навчально-виховному процесу й науково-дослідній роботі, формувати науково-інформаційний простір», – сказав Михайло Михайлович.

IMG_7453

Із нагоди 50-річчя Наукової бібліотеки, за багаторічну працю та сумлінне виконання професійних обов’язків на ниві інформаційно-бібліотечного забезпечення діяльності університету ректор КНУКіМ вручив працівникам книгозбірні нагороду, численні грамоти й подяки.

IMG_7479

IMG_7488

Вітальні слова прозвучали від заступника директора Наукової бібліотеки КНУКіМ Юрія Горбаня. Він зауважив, що саме завдяки оперативній та якісній роботі бібліотечного менеджменту в книгозбірні впроваджено численні інновації. «Бібліотека розробила низку організаційно-методичних і технологічних документів. На даний час нам вдалося об’єднати виробничі процеси комплектування, каталогізації та обслуговування в єдину інтегровану систему. Варто зауважити, що здійснення змін відбулося завдяки потужній підтримці керівництва університету», – промовив Юрій Іванович.

IMG_7329

До привітань долучилася провідна наукова спільнота Київського національного університету культури і мистецтв. На морально-етичному вихованні, як складовій частині роботи бібліотеки, наголосив проректор КНУКіМ Олександр Скнарь, а проректор КНУКіМ Антоніна Гурбанська сказала, що університет починається саме із книгозбірні.

IMG_7319

IMG_7345

Найщиріші побажання здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та яскравих подій лунали від проректора КНУКіМ Валентини Дячук, декана Факультету культурології Людмили Просандєєвої, завідувача Кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Сергія Безклубенка, завідувача Кафедри соціології Інни Шевель, заступника завідувача Кафедри видавничої справи та мережевих видань Оксани Гарачковської, професорів, викладачів КНУКіМ Валентини Медвєдєвої, Ірини Конюкової, Юлії Ключко.

IMG_7369

IMG_7361

IMG_7384

IMG_7419

IMG_7433

IMG_7564

IMG_7444

IMG_7260

Музичні й танцювальні композиції подарували бібліотекарям університету студенти кафедр бальної та народної хореографії, академічний хор «Animа», музичний колектив «Ad Libitum» і фольклорний ансамбль «Кралиця» Кафедри фольклористики, народнопісенного виконавства та хорового мистецтва.

IMG_7265

IMG_7278

IMG_7406

IMG_7430

IMG_7530

Плани на подальшу інноваційну діяльність Наукової бібліотеки КНУКіМ пов’язані з організацією відділу автоматизації, забезпеченням дистанційного обслуговування читачів і впровадженням разом із кафедрами спільних проектів формування інформаційної культури.

Контакти
Email: knukim.library@gmail.com
Тел.: (044) 529–61–38, (044) 529–98–34