Золотий ювілей КНУКіМівської книгозбірні

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Золотий ювілей КНУКіМівської книгозбірні

Науковій бібліотеці Київського національного університету культури і мистецтв у 2013-му виповнилося 50 років. Які б періоди історії не переживала наша держава, бібліотека завжди була творчою лабораторією навчального і наукового процесів. Сьогодні це одна з найбільших університетських бібліотек міста Києва, центр культурно-просвітницької роботи вишу, інформаційна база науково-дослідницької роботи викладачів, аспірантів, студентів із багатогалузевим фондом наукової та навчальної літератури.

Спеціально до свята в актовій залі КНУКіМ було організовано виставки наукових видань бібліотеки, наукового доробку ректора КНУКіМ Михайла Поплавського та наукових праць викладачів університету.

Як зазначає заступник директора бібліотеки, кандидат культурології Юрій Горбань, пріоритетними напрямами діяльності книгозбірні є впровадження інноваційних технологій у практику, створення власних інформаційних ресурсів та їх використання.

На золотий ювілей завітали винуватці свята, викладачі, проректори та наукова спільнота університету, керівники бібліотеки різних років…

Привітав співробітників Наукової бібліотеки зі святом ректор Київського національного університету культури і мистецтв, професор Михайло Поплавський.

«Вища освіта – основа духовного розвитку людини і суспільства, а бібліотека – головний учасник навчально-виховного й наукового процесів навчального закладу. Вона сприяє адаптації першокурсників до навчання і привчає студентів до самостійної пошукової роботи. В сучасному інформаційному просторі обумовлюється нова роль бібліотеки – виробника електронних ресурсів, інформаційного посередника та інформаційного провідника. Саме тому, Наукова бібліотека КНУКіМ упродовж останніх років дуже трансформувалася, стала сучасною, зручною для молоді. Сьогодні вона поставила собі за мету організовувати роботу, яка б приваблювала насамперед студентів, аспірантів, науково-педагогічний колектив, сприяти навчально-виховному процесу й науково-дослідній роботі, формувати науково-інформаційний простір», – сказав Михайло Михайлович.

Із нагоди 50-річчя Наукової бібліотеки, за багаторічну працю та сумлінне виконання професійних обов’язків на ниві інформаційно-бібліотечного забезпечення діяльності університету ректор КНУКіМ вручив працівникам книгозбірні нагороду, численні грамоти й подяки.

Вітальні слова прозвучали від заступника директора Наукової бібліотеки КНУКіМ Юрія Горбаня. Він зауважив, що саме завдяки оперативній та якісній роботі бібліотечного менеджменту в книгозбірні впроваджено численні інновації. «Бібліотека розробила низку організаційно-методичних і технологічних документів. На даний час нам вдалося об’єднати виробничі процеси комплектування, каталогізації та обслуговування в єдину інтегровану систему. Варто зауважити, що здійснення змін відбулося завдяки потужній підтримці керівництва університету», – промовив Юрій Іванович.

До привітань долучилася провідна наукова спільнота Київського національного університету культури і мистецтв. На морально-етичному вихованні, як складовій частині роботи бібліотеки, наголосив проректор КНУКіМ Олександр Скнарь, а проректор КНУКіМ Антоніна Гурбанська сказала, що університет починається саме із книгозбірні.

Найщиріші побажання здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та яскравих подій лунали від проректора КНУКіМ Валентини Дячук, декана Факультету культурології Людмили Просандєєвої, завідувача Кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Сергія Безклубенка, завідувача Кафедри соціології Інни Шевель, заступника завідувача Кафедри видавничої справи та мережевих видань Оксани Гарачковської, професорів, викладачів КНУКіМ Валентини Медвєдєвої, Ірини Конюкової, Юлії Ключко.

Музичні й танцювальні композиції подарували бібліотекарям університету студенти кафедр бальної та народної хореографії, академічний хор «Animа», музичний колектив «Ad Libitum» і фольклорний ансамбль «Кралиця» Кафедри фольклористики, народнопісенного виконавства та хорового мистецтва.

Плани на подальшу інноваційну діяльність Наукової бібліотеки КНУКіМ пов’язані з організацією відділу автоматизації, забезпеченням дистанційного обслуговування читачів і впровадженням разом із кафедрами спільних проектів формування інформаційної культури.

Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації