Зустріч поколінь

Першокурсники Кафедри книгознавства і бібліотекознавства Київського національного університету культури і мистецтв зустрілися з відомими випускниками своєї alma-mater. Зустріч проходила в читальній залі в рамках відзначення 50-річчя Наукової бібліотеки КНУКіМ.

На гостину до майбутніх бібліотекарів завітали найкращі випускники кафедри – проректор КНУКіМ Іван Штефан, викладачі кафедри Книгознавства і бібліотекознавства КНУКіМ Валентина Медвєдєва, Тетяна Долбенко, Надія Дяченко, письменниця Ольга Страшенко, відомі бібліотекарі та книгознавці Тамара Сизоненко, Олена Каракоз, Вадим Дніпренко та Михайло Геращенко.

Розпочалося свято з пісні про любов до Батьківщини, яку виконала першокурсниця. Вона стала зворушливою золотою симфонією, що уособила швидкоплинність часу, його неповторність.

Випускників здивував високий освітньо-науковий рівень Київського національного університету культури і мистецтв. Адже вони пам’ятають навчальний заклад іще зі статусом «інституту», в якому студенти навчалися всього на двох спеціальностях. Сьогодні ж КНУКіМ – справжня освітня корпорація, яка об’єднує півсотні випускаючих кафедр, сучасні навчальні лабораторії та інноваційні методи викладання.

«Є такий вислів: «Перший уклін віддай батькам своїм, вони тебе зростили. А другий – викладачам, вони тебе навчили». Тож сьогоднішній день – прекрасна можливість згадати наших найкращих педагогів. Вони були вимогливими, але справедливими, по-батьківськи добрими, навчили нас розуміти прекрасне і палко любити свою Батьківщину. Такі повчання не забуваються ніколи, хоч минають роки, але ми завжди згадуємо і все життя згадуватимемо університетських викладачів», – зазначив випускник, проректор КНУКіМ Іван Штефан.

«За плечима багато прожитого і пережитого, пронесеного і перенесеного, побаченого й почутого. Але думками ми сьогодні повернулися в юність, безтурботну і відповідальну, радісні студентські свята й буденний вир життя», – зазначила викладач Кафедри книгознавства і бібліотекознавства КНУКіМ Валентина Медвєдєва.

Молодь цікавилася у старшого покоління чи вдалося їм втілити свої мрії, що їм у цьому допомогло і що вони б могли порадити першокурсникам.

Залишається зауважити, що зустріч випускників та першокурсників Кафедри книгознавства і бібліотекознавства КНУКіМ стала справжнім єднанням поколінь, під час якої злилися досвід і молодість.

Схожі публікації