ЗВ ЧАЕС 2к19. Фотовиставка Аксани та Івана Чуєвих

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > ЗВ ЧАЕС 2к19. Фотовиставка Аксани та Івана Чуєвих

У науковій бібліотеці експонується фотовиставка «ЗВ ЧАЕС 2к19» – «Зона відчуження ЧАЕС 2019».

Минуло більше 30 років після Чорнобильської катастрофи та зона відчуження стає все більш популярною не тільки серед сталкерів та відновленого ареалу тварин, а й у туристів з різних країн світу.

Найстрашніша радіаційна катастрофа в історії людства назавжди зупинила життя таких квітучих та комфортних міст як Чорнобиль та Прип’ять. Із 30-ти кілометрової зони було евакуйовано населення майже з сотні населених пунктів… Загалом «зона» як її називають займає територію герцогства Люксембург.

У 2009 році журнал Forbes до списку 12 самих найекзотичніших туристичних напрямків зарахував і Чорнобильську зону.

Насправді за останні роки значно виросла цікавість до відвідування «зони».

Мертві міста та села вражають своєю спустошеністю, а ліси, поля, ріки та водойми незвичайною красою. Кинуті та спустошені житлові будинки, промислові об’єкти манять людей побачити на власні очі результати техногенної катастрофи.

Фотороботи, представлені в експозиції, зроблені у 2018–2019 роках Аксаною та Іваном Чуєвими. У роботах немає жахливих картин спустошення та зараження, хоча атмосфера трагедії мабуть ніколи не полишить ці місця

Започаткована урядова програма по відродженню зони відчуження спрямована на позитивні зміни на цьому багатостраждальному клаптику землі.

Фотовиставка реалізована за сприяння кафедри графічного дизайну і реклами Київського національного університету культури і мистецтв.

Схожі публікації