Співробітники наукової бібліотеки КНУКіМ виступили на «Короленківських читаннях 2018»

Наукова бібліотека КНУКіМ > Новини > Співробітники наукової бібліотеки КНУКіМ виступили на «Короленківських читаннях 2018»

24 жовтня 2018 року у Харкові відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «ХХІ Короленківські читання «Бібліотеки, архіви, музеї як центри освіти та саморозвитку особистості»

У заході взяли участь фахівці бібліотечної, архівної, музейної справи наукових установ України та провідних вищих навчальних закладів із Харкова, Києва, Одеси, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Рівного, Полтави, Ніжина; Республіки Білорусь.

Науково-практична конференція «Короленківські читання» надає працівникам бібліотек, архівів та музеїв можливість переоцінити традиційні методи наукової діяльності і втілити у практику нові ідеї та досвід, що сприятиме закладам культури стати провідними установами в інформаційному суспільстві, у суспільстві знань.
Конференція є результатом послідовного і планомірного розвитку бібліотекознавчої думки. Обговорюються актуальні проблеми бібліотечних закладів, принципи і пріоритети їх наукової діяльності, роль професійних організацій та компетентність бібліотечних фахівців у формуванні наукового потенціалу книгозбірень.

Від 2006 р. науково-практична конференція стала тематичною, адже проводиться за наслідками всеукраїнських досліджень, що сприяють оптимізації управління бібліотечним процесом у регіоні, а також розробці концепції конференції.

У 2018 році робота конференції проходила у трьох секціях:

  • Бібліотеки, архіви, музеї – сучасні платформи самоосвіти та самовдосконалення;
  • Електронна бібліографія;
  • Фонди та колекції документних пам’яток у бібліотеках, архівах, музеях: актуальні питання.

Представляти наукову бібліотеку Київського національного університету культури і мистецтв на «Короленківських читаннях» 2018 року випала честь співробітникам науково-методичного та інформаційно-бібліографічного відділу.

Так, під час роботи першої секції з доповіддю «Наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв та її роль у формуванні і збереженні інтелектуальних ресурсів університету» виступила провідний бібліотекар Олена Омельяненко-Набіуліна. У другій секції з доповіддю «Інфографіка Genialy або візуалізація контенту у бібліотеках» виступила Олена Скаченко, завідувач сектору методичної роботи, яка розглянула різні аспекти впровадження інформаційних технологій у роботу бібліотек закладів вищої освіти та презентувала шорт-лист найкращих зразків інформаційно-бібліографічних продуктів бібліотеки, підготовлених до відзначення ювілеїв видатних діячів української культури, освіти і науки, діяльність яких пов’язана із КНУКіМ та до 55-річчя наукової бібліотеки університету.

Із директором ХДНБ ім. В. Г. Короленка, заслуженим працівником культури України Валентиною Дмитрівною Ракитянською
Попередня публікаціяНаступна публікація

Схожі публікації